jeśli jesteś nowy -
koniecznie kliknij na ten link!
wstęp

strona główna

ulubione gry leszka

archon
arkanoid
blue max
bc quest
boulder dash
clowns & baloons
colossus chess
drop zone
flak
fort apocalypse
frogger
ghost chaser
henry's house
karateka
last starfighter
leader golf
mercenary
miner 2049er
montezuma's rev.
moon patrol
pole position
raid over moscow
river raid
road race
silent service
slot machine
spindizzy
spy hunter
starquake
summer games
tekstówki
zeppelin
zorro
parada gier
kontakt
     
Zapraszam Cię do poznania świetnej książki dla dzieci pt. "Czarodziejskie przygody Franka", a także pełnej pogody "Ułeczki".
Lech


Zagraj w to jeszcze raz...

Na początek parę zdań o "konstrukcji" serwisu.

Po prawej stronie ekranu mamy "zestaw podstawowy" ;-) Otóż, jest to lista gier, z którą strona wystartowała - większość moich ulubionych gier. Tytuły tam nie zmieniają się, choć mogą pojawić się (pojawiają się!) uzupełnienia w opisach.

"Parada gier" - jest to drugi dział z grami, który rozrasta się w miarę przybywania nowych opisów; często są to "gościnne" opisy zrobione przez fanów - zapraszam do przyłączenia się i opisania swoich ulubionych gier. Staniesz się przez to współautorem strony i zostaniesz uwieczniony w jej...

...Galerii Sław - lądują tam ci nieszczęśnicy, którzy przyłożyli się do obrastania tej strony w opisy, porady, mapy...

Mam grać? - tym, którzy są nowicjuszami w graniu w dawne gry na pececie, polecam ten dział. Dowiedzą się w nim, jak uruchamiać dawne gry pod emulatorem.

Historia atarynki - kim był Jack Tramiel, czym różnił się 600 XL od 800 XL, jaki produkt Atari zawierał DSP i dlaczego nie zrobił kariery Jaguar... to zaledwie próbka tego, co znajdziecie w tym miejscu. Częścią "działu historycznego" są oryginalne teksty z czasopism komputerowych z lat 80-tych, pokazujące różne oblicza komputeryzacji w Polsce w tamtych pionierskich czasach.

Lecha Zaciury strona o Atari - kilka słów na temat tej strony i o mojej przygodzie z Atari.

Linki atarynki - lista odnośników do stron o Atari.

Życzę dobrej zabawy!
Lech

Oceń tę stronę w Katalogu Polskich Stron KPS.PL

Profesjonalne statystyki odwiedzin

Materiały, które są chronione prawem autorskim zostały zamieszczone na tej stronie bez pytania o zgodę właścicieli tych praw. Proszę o wyrozumiałość. Moja strona o Atari nie jest przedsięwzięciem komercyjnym, lecz wspominkową podróżą do dawnych dobrych czasów. Jeśli jednak ktoś mający prawa do gier lub tekstów wyrazi życzenie usunięcia ich z serwera - proszę o kontakt.
lech