slot machine
   axis
   cristoph schulte-vennbur
 1985

wstęp
strona główna

ulubione gry leszka

archon
arkanoid
blue max
bc quest
boulder dash
clowns & baloons
colossus chess
drop zone
flak
fort apocalypse
frogger
ghost chaser
henry's house
karateka
last starfighter
leader golf
mercenary
miner 2049er
montezuma's rev.
moon patrol
pole position
raid over moscow
river raid
road race
silent service

slot machine

spindizzy
spy hunter
starquake
summer games
tekstówki
zeppelin
zorro
parada gier
kontakt


Wszystko tu przyjemne dla oka, tylko czasem trafi się jakiś komunikat po niemiecku.

Jest to najładniejszy, z jakim się spotkałem, "symulator" jednorękiego bandyty. Axis Kopmuterkunst zrobiło naprawdę przyjemną rzecz. W czasach Atari miałem Slot Machine w wersji niemieckojęzycznej, ale to nie przeszkadzało w dobrej zabawie; gra ma naprawdę nieskomplikowane zasady. Wchodzimy do kasyna z kieszonkowymi (chyba w kieszeni, skoro kieszonkowe? ;-)) i mamy 10 minut czasu na zbicie fortuny. Klawiszami SELECT i OPTION ustawiamy stawkę (w zasadzie także poziom trudności) i wciskamy fire.
     Podczas gry możemy zatrzymywać obrót poszczególnych walców (STOP) lub wprawiać je w ruch (GO), jeśli ustawi nam się niewłaściwy obrazek. Różne układy obrazków są bardzo różnie opłacane, nie będę wyliczał wszystkiego - tym bardziej, że niespecjalnie pamiętam ;-) Odkrywanie wartości poszczególnych układów jest zresztą fajnym zajęciem, po co odbierać tę przyjemność tym, którzy zechcą sobie zagrać?
     W Slot Machine nie ma konkretnego celu gry; chodzi o to, żeby podczas tych 10 minut jak najwięcej ugrać lub przynajmniej nie dać się oskubać. Nawet wirtualne pieniądze są wystarczająco mamiące, żeby spędzić w kasynie Axisu trochę czasu.

23 KB slot machine