Napisz proszę, chociaż kilka słów
 
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.pajacyk.pl
 


"Starałam się mówić nieustannie FIAT, proszę Boga - przez Maryję - o tę Łaskę ... aby wszystko wypełniło się według Bożych planów".

Tymi słowami, żegnała się Ciocia Lila z nami, mając świadomość, że cierpnienie, które ją dotknęło wyznacza jej "ostatni etap".

Ciocia Lila, całe swoje życie, prace i posługiwanie zawierzyła Matce Bożej oddając Jej wszystko w MACIERZYŃSKĄ NIEWOLĘ MIŁOŚCI.

Oddała całe swoje życie służbie bliźniemu. Nie istniała dla niej sprawa, której by nie załatwiła, nie było człowieka, którego by nie zrozumiała, nawet jeśli wszystko przemawiało przeciw temu człowiekowi. Zawsze i we wszystkim widziała dobro.

Myślę, że mogę powiedzieć, że Ciocia Lila pracowała nade mną i może nie wyszło ze mnie najlepsze "dzieło", ale wiem jedno i jestem tego pewna, że bez Cioci Lili byłoby jeszcze gorzej. Nie byłabym tym, kim dziś jestem i jaka jestem.

MODLITWA

Boże, któryś zrządził, że za Zwiastowaniem Anielskim SŁOWO TWOJE w Żywocie Najświętszej Maryi Panny Ciałem się stało - spraw pokornie Cię prosimy, aby za Marię Wantowską, Założycielskę Rodziny Rodzin, możnym było u Ciebie wstawiennictwo Tej, w którą jako prawdziwą Bogarodzicę wierzymy. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

poprzednia strona