Napisz proszę, chociaż kilka słów
 
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.pajacyk.pl
 

Komputer - to wspaniałe urządzenie, które wypełnia mi wolny czas, uprzyjemnia chwile spędzone w domu i myślę, że bardzo zmienił moje życie.
Mówiąc szczerze większość wolnego czasu spędzam właśnie przy komputerze. Czasem wydaje mi się, że bez komputera nie umiałabym już funkcjonować. Uzależnienie moje jest może i straszne - wiem o tym, może nawet powinnam się z tego leczyć? Ale to, że to wiem, nie znaczy wcale, że coś w tym kierunku robię. Nie robię nic!

Mam stałe łącze, które umożliwia mi to łączność ze światem. Internet - to moje "okno na świat" właśnie dla kogoś takiego jak ja - często jest on tą jedyną szansą dla mnie "wyjścia z domu" i "poznanie świata".
Czytam prasę i wszystkie nowości na bieżąco, zwiedzam wiele ciekawych miejsc.
Mam stały kontakt z bliskimi, którzy są daleko. Przez e-mail mogę porozumiewać się z moimi znajomymi, bliskimi, z przyjaciółmi. Dzięki poczcie elektronicznej poznałam wiele mi dziś bliskich osób. Nawiązałam liczne znajomości i przyjaźnie.

Gdyby nie moja praca na komputerze, organizowanie sobie w ten sposób czasu, rozwijanie wszelkich zainteresowań - jak chociażby grafika, czy jeszcze takie amatorskie tworzenie stron www. to moje życie choć nie jest najciekawsze byłoby po prostu strasznie nudne.

W ostatnim czasie zrobiłam stronę pt. "Warszawa moje miasto" Zrobiłam ją w "Joomla", popularnym ostatnio CMS'ie. Wiem, że serwer, na którym umieszczona jest moja strona przestanie za jakis czas działać. Muszę pomyśleć o nowym serwerze, bo mi będzie żal ją stracić.


poprzednia stronaw górę