Napisz proszę, chociaż kilka słów
 
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.pajacyk.pl
 

Fotografowanie

Fotografia jako moje "hobby" - wiem, że trudno mnie nazwać fotoamatorem, gdyż mój kontakt fotografią ogranicza się jedynie do naciśnięcia guzika aparatu i oddania filmu do punktu usługowego.

Mam zwykły aparat "Canon" z wbudowaną niewielka lampą błyskową reklamowany przez producenta jako aparat całkowicie automatyczny - to znaczy nic się w nim nie ustawia. Jednak ja takim prostym aparatem wykonuję w miarę - moim zdaniem - dobre zdjęcia i bez chwalenia jestem z nich zadowolona. Zapisuję nim prawie wszystkie nasze wyjazdy wakacyjne, eskapady i wszelkie małe czy duże uroczystości rodzinne i nie tylko rodzinne.

Dodam jeszcze, że choć to może jest mało z fotografią mam jeszcze jedno swoje "hobby" - lubię bawić się w miarę dokładne opisywanie w alumie tego co jest na zdjęciu.

Kończąc te kilka zdań mówiących o moim fotograficznym hobby życzę wszystkim foto-amatorom takim jak ja udanych i satysfakcjonujących zdjęć.

Wszystkich innych zachęcam bardzo do robienia zdjęć. To naprawdę wspaniała sprawa - zwłaszcza, gdy po upływie jakiegoś czasu wraca się pamięcią do minionego czasu.

Nowość mam nowy aparat tym razem to cyfrówka "Canon IXUS 50" - jest po prostu super.

Moj nowy aparat

Był super w 2004 roku, ale nadal mi służy.

Teraz już do woli mogę robić zdjęcia, umieszczając je od razu w komputerze.


"Zrób pstryk"

poprzednia strona