Menu
menuStrona główna
menuO nas
menuStatut
menuPublikacje
menuWydarzenia
menuO reumatyzmie
menuWspomnienie
menuKontakt
menuZaproszenia
menuLinki
menuNapisz do nas
menuflaga Wielkiej BrytaniiEnglish

Publikacje

Złoty Środek

"Złoty Środek" to magazyn dla chorych na schorzenia reumatyczne. Był wydawany przy współpracy z Instytutem Reumatologii w Warszawie do 2014 r.. Ukazywał się 2 razy w roku: wiosną i jesienią.

Decyzją Zarządu Głównego Stowarzyszenia Reumatyków i ich Sympatyków "Złoty Środek" w nowej formie od numeru 25 (2/2011) jest dostępny bezpłatnie.

We wszystkich numerach jako ilustracje są wykorzystywane rysunki wykonane przez małych pacjentów Kliniki Wieku Rozwojowego w Instytucie Reumatologii w Warszawie. Dziękujemy!

złoty środek 29


Ostatni (jak na razie) Numer 29 (2/2013) jest dostępny w wersji elektronicznej (pdf). a w nim: współpraca lekarz-pacjent, zmęczenie, z RZS w przestworzachArchiwum "Złotego Środka"

Wszystkie numery "Złotego Środka" są dostępne w wersji elektronicznej w formacie pdf.

Zobacz wszystkie numery...

Broszury

Szkoła życia z reumatyzmem :

rady na co dzień pokonywanie kryzysu nowe miejsce w życiu historia nie tylko choroby

Książki te zawierają eseje napisane przez chorych na choroby reumatyczne na konkurs Edgara Stena'2005 organizowany przez EULAR (Europejską Ligę Walki z Reumatyzmem). Są zbiorem osobistych doświadczeń chorych w walce z chorobą.

Reumatyzm da się oswoić:

macierzyństwo a reumatyzm leczenie domowe schorzeń reumatycznych Kuchnia na cztery pory roku


"Macierzyństwo..." więcej...

"Leczenie..." więcej...

Inne nasze publikacje:

nasze dziecko ma reumatyzm nasza rola w Ocenie Technologii Medycznych Życie z reumatyzmem. Jak się odżywiać Wszystko zaczyna się od stopy

Polecane publikacje:

Być bliżej - związki intymne w chorobach reumatycznych RZS poradnik Ruchomość Znaczy Sprawność Jarosław Niebrzydowski: Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów - do nabycia w księgarniach

treat to target Czy to RZS Zdrowe stawy

Design by flankerds.com
statystyka Valid XHTML 1.0 Transitional