czyli rzeczy różne, różniste, i różnorakie 

Animowane Gify mojego autorstwa wykonane w programie AnimagicGif

 
 
 
Reklama procesora PentiumII 400 MHz
 Zobacz 
ColorMania - animacja kolor
 Zobacz 
The best way to accelerate your machine - animacja kolor
 Zobacz 
Krakowski Komercyjny internet - za darmo
 Zobacz 
Multimedia Explorer - to robi wrażenie! 
 Zobacz 
Obrazek Extra - prototyp
 Zobacz 

WYPATRZONE W SIECI

Żywiec dziś wieczorem..

WYPATRZONE W GAZECIE

Niecodzienna oferta

 

Demicron WireFusion

Program napisany w języku Java, służący do tworzenia różnego rodzaju prezentacji graficznych w formie apletów Java.  Pozwala łączyć dźwięk i grafikę z odnośnikami internetowymi i elementami logicznymi, np timerem. Prezentacja powstaje na zasadzie łączenia graficznych reprezentacji obiektów, przekazywania zdarzeń i parametrów poprzez tzw. porty wejścia/wyjścia. Gotowy projekt można zapisać w pliku źródłowym formatu WireFusion, lub wyeksportować jako aplet. Strona producenta: http://www.demicron.com. Dla czytelników Entera możliwość bezpłatnej rejestracji pełnej wersji programu na stronie http://www.demicron.com/enter. Graficzne odnośniki w tej witrynie powstały właśnie z użyciem WireFusion. 

Parę słów o integracji

Copyright by Romuald Gryka 

Poirytowany szumem, jaki panuje wokół integracji Polski z UE, postanowiłem trochę "pobawić się" tym słowem. I okazało się, że wobec integracji z Unią, ważną rolę odgrywa pojęcie i przebieg integracji w świecie osób niepełnosprawnych. Ktoś może się ze mną nie zgodzić, ale podyskutować zawsze warto, toteż życząc miłej lektury przekazuję do ściągnięcia treść tych artykułów. Zwracam się jednak z uprzejmą prośbą o respektowanie praw autorskich.   

Część pierwsza

Część druga


 

Aplety w języku Java

Postanowiłem zamieścić na swojej stronie źródła apletów. Zależy mi na dalszej nauce programowania, toteż bardzo liczę na waszą pomoc i nawiązanie współpracy przy tworzeniu apletów. Można by odnieść wrażnie że jeszcze niewiele umiem, ale wierzcie mi, nie wszystkiego można nauczyć się z książek. Potrzebna jest wymiana doświadczeń. Jeśli chcecie nawiązać ze mną kontakt, po po prostu napiszcie.  

1

2 3  

4

 

5  

 6

 

7


Nowa metoda leczenia porażenia mózgowego

Wstrzykiwanie toksyny botulinowej to nowa metoda leczenia objawów porażenia mózgowego. Stosuje ją Szpital Miejski w Bydgoszczy. Metoda polega na wstrzykiwaniu substancji w mięśnie pacjenta  dotknięte nadmiernym napięciem czyli spastycznością, co powoduje zmniejszenie spastyczności. http://www.niepelnosprawni.pl  
Masz jakieś niezwykłe pomysły? Chcesz być współautorem tej strony? Napisz o tym! 
Click