INTERNET dla NIEPEŁNOSPRAWNYCH - IdN1

    idn1
  Osobiste witryny użytkowników IdN1

Czy Ty też chcesz mieć własną witrynę WWW?*Napisz...

*Arkadiusz ALUK
(...)Oferuję usługi poligraficzne tj. projektowanie, skład i druk: katalogów, papierów i druków firmowych, materiałów konferencyjnych, wizytówek, okładek na ksiązki i płyty CD, opakowań na produkty, kart świątecznych i okolicznościowych. Poprowadzę również pełną obsługę prasową Waszej Firmy tj. zamawianie i przygotowanie ogłoszeń reklamowych.(...)

*Katarzyna BARSZCZEWSKA
(...)  Urodziłam się 13 października i już wiedziałam, że to nie najlepszy moment - nie dość, że 13 to jeszcze w niedzielę. Na" trzynastkową" nowinę nie trzeba było długo czekać. Diagnoza lekarska krótka choć przerażajaca: dziecięce porażenie mózgowe, ale czego mogłam oczekiwać po takim dniu. (...)

*Danuta BRONIAREK
(...)  Ukończyłam Wydział Pedagogiczny o kierunku nauczanie początkowe na Uniwersytecie Warszawskim. Przepracowałam 13 lat na stanowisku nauczycielki w Szkole Podstawowej  (...)

*Michał CZARNECKI
(...)lata mijały i wszystko sie zmieniało. Zmieniłem szkołę, zmieniali sie moi koledzy i rybki w moim akwarium. Zmieniały się moje zainteresowania, które zaczęły przybierać okragłe kształty w kolorze blond. Jednak największa zmiana w moim zyciu miała dopiero nadej?ć.(...)

*Tomasz DAWIDCZYK
(...)Owe aplikację pisałem głównie w Visual FoxPro a teraz przesiadłem się na Delphi.(...)

*Robert DAWIDCZYK

*Marek FLIS - posłuchaj co mówią delfiny

*Leszek GOŁASZ - wiceprezes Stowarzyszenia "Bądźmy Razem" w Chełmży

*Romuald GRYKA
(...)zupełnie przypadkowo trafiłem na uniwersytecką matmę. I wtedy stuknąłem się w baniak taaka sieć, z taaakim połączeniem! Fajnie by było mieć tu konto! Ponieważ słynę z  szalonych pomysłów, podreptałem do tych urzędników w sekretariacie, co to się zwie dziekanatem. Mówię, że jestem z poza uczelni, i gorąco proszę o założenie konta. Dowiedziałem się, że podobno trzeba napisać podanie. No więc siadam i piszę. że jestem biedny, że nie mogę mieć modemu, i w ogóle że nie jestem studentem, ale bardzo proszę. Dziekan się zgodził na 2 godziny w tygodniu, Kurczę, nie chciałem wierzyć we własne szczęście.(...)

*Bożena JEZIERSKA
(...)Obecna praca jest dla mnie trzecią tego rodzaju (dwie pierwsze wykonywałam jeszcze bez komputera i modemu).(...)

*Karol Edward KACPRZAK
(...)na własny użytek stworzyłem teorię, że to wcale nie pozycja pionowa jest podstawową cechą wyróżniającą człowieka od innych gatunków (a kangury, pingwiny itp.). Czy widział ktoś zwierzaka na wózku inwalidzkim.(...)

*Marek KOBIEROWSKI - (...) Napoleon powiedział kiedyś, że Gdańsk jest kluczem do wszystkiego.  (...)

*Zbyszek LAWECKI
(...)Internet to dla mnie jedyny sposob poznania swiata i innych ludzi. Szukam przyjaciol - jezeli masz chwile wolnego czasu - zatrzymaj sie i zostaw mi swoj e-mail adres z krotka wiadomoscia o sobie. Odpowiem jak najszybciej. (...)

*Michał LESZCZYŃSKI

Sprzęt rehabilitacyjny dla osób z niedowładem kończyn dolnych:

  • Podnośnik łazienkowy: Dla osoby niepełnosprawnej poważną trudnością może być wchodzenie do wanny. Grozi im ono urazami, jak na przykład obtarciem skóry na pośladkach, zaś obtarcia te mogą dać początek bardzo trudno gojącym się odleżynom, które mają stałą tendencję do odnawiania się.
  • Wyciągarka na schody
  • Pionizator
  • Przenośnik (z wózka na łóżko i odwrotnie)

*Stanisław MICHAŁOWSKI - (...) Nowe Miasto Lubawskie jest małym miasteczkiem, jednym z tych o których mówi się do 10000 mieszkańców. Leży w woj. toruńskim, na trasie z Torunia do Olsztyna, ok. 24 km. od Brodnicy (w kierunku Olsztyna). Okolice Nowego Miasta to "przedmurze" Mazur. Miasto leży na terenie tzw. Pojezierza Brodnickiego.(...)

*Krzysztof ORŁOWSKI
(...)Bardzo serdecznie witam wszystkich fanów budowania stron html. Jeżeli słyszysz muzykę, wiedz, że to gra jeden z moich ulubionych zespołów.(...)

*Ewa OZGA
(...) Mysz ta pochodzi z Afryki - wygląda śmiesznie - ma duże czarne oczy i całkiem spore uszy, na grzbiecie trochę szczecinowatą sierść - jednak z kolcami niewiele ma to wspólnego   (...)

*Bogdan PAWIŃSKI
Ponoć mam wielkie szczeście bo rzadko komu udaje sie przeżyć m.in. : uszkodzenie czaszki - stłuczenie mózgu, odmę i krwiak płuc, połamane żebra i kręgosłup ... 31 dni nieprzytomności. Zregenerowalem sie i jest raczej O.K. Staram utrzymywać siebie w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej.

*Mieczysław PŁACHETA
(...)W przypadku, gdyby Wasza Instytucja potrzebowała pewnej aplikacji pracującej w programie z grupy OFFICE (programy WORD, EXCEL, ACCESS) lub w programie WORKS (np lista płac, prowadzenie magazynu, korespondencja seryjna, wszelkie ewidencje, wystawianie rachunków, faktur itp.) zgłoście się do naszej Fundacji.(...)

*Agnieszka ROSIAK
Jestem osobą niedowidzącą, po przeszczepie nerki. Mam wykształcenie średnie i obecnie poszukuję pracy. Ponadto interesuję się wieloma zagadnieniami otaczającego nas świata. Moje hobby: jeździectwo, moda. Możesz do mnie napisać list.

*Remigiusz SAWICKI
"Dopóki żyję mam prawo żyć"

*Arkadiusz SKRZYPIŃSKI
(...)Wygrywając Maraton Juranda w Szczytnie ustanowiłem rekord życiowy - 1:53:28. Chcę go jednak jak najszybciej poprawić. Z wyniku nigdy nie można być zadowolonym.(...)

*Paweł SŁOWIK
(...) Najchętniej oglądam polskie komedie (w stylu "Misia" czy "Rejsu") (...)NIENAWIDZĘ DISCO POLO (...)

*Bogdan STARNAWSKI
(...)składanie i projektowanie stron WWW przy pomocy JavaScript i Java(...)

*Natalia ŚLUSAKOWICZ
Jestem bardzo zwykłym człowiekiem z pod znaku Skorpiona. Mieszkam w Polsce od 15 lat. Mam syna, który ma na imię Stanisław i jest bardzo zdolnym i kochanym dzieckiem. Poszukuję przyjaciela z poczuciem humoru i ciepłym usposobieniem. Jestem wysoką blondynką z wyższym wykształceniem. Ukończyłam kurs komputerowy i internetowy.

*Grzegorz TRZEWICZEK
Nie wiem, czy znalazłeś się tu przypadkowo czy też nie, ale i tak się cieszę i pozdrawiam. Właśnie czytasz moją pierwszą prywatną stronę w Internecie.(...)

*Józef WIDERA
Kilka ciekawych apletów Javy.

*Kasia (Dorota) ZABIJAK
(...)Moim znakiem zodiaku jest Wodnik.(...)

*Lech (Bilbo) ZACIURA
(...) Przydomek Bilbo mam oczywiście z tolkienowskiego "Hobbita". Przypadł mi w czasach, gdy działałem na scenie użytkowników Atari ST - i pozostał. (...)

 

Arek
Agnieszka
robal
Bilbo
delfiny
Kasia
Gdańsk
Staszek

 

top
INTERNET dla NIEPEŁNOSPRAWNYCH - IdN1
Uwagi, komentarze, sugestie prosimy przesyłać na adres
webmasters@idn.org.pl
Dziękujemy!
Ostatnia modyfikacja: 06-02-00 (jm)