NETSCAPE
Infogólnie Ucho przez szkiełko Aparaty do ucha Tlumienie ciszy w kabinach Hałaśliwa robota Nauszniki na hałas Kodeksem po uszach Linki

Witamy na stronie poświęconej zagadnieniom słuchu i hałasu. Wszystkim Gościom naszej witryny - DOBREGO SŁUCHU życzą autorzy oraz: Kłapouchy, Kubuś Uszatek, Królik oraz Wszyscy Jego Krewni i Znajomi. Na początek garść informacji ogólnych i porady dla wszystkich zainteresowanych tematem, a także dla tych, którym wydaje się, że mają doskonały słuch. Nasza strona będzie się powiększać o dodatkowe informacje dzięki Waszej pomocy. Już teraz przedstawiamy jedyny w kraju wykaz aparatów słuchowych i urządzeń dla osób z wadą słuchu oraz ochronników słuchu dostępnych w Polsce.

NOWOŚĆ!!! Na stronie pt. Aparaty do ucha otworzyliśmy obszerny dział o aparatach cyfrowych. Mamy też linki do nowootwartej strony Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Warszawie. Mamy nadzieję, że strona będzie Wam służyć pomocą i wybaczycie nam drobne wpadki. Zapraszamy do lektury.

Tadeusz Leszczyński

Kontakt: sluch777@friko7.onet.pl
(teksty)
&
Piotr Leszczyński (HTML i grafika)

Stronę można oglądać wszystkimi najpopularniejszymi przeglądarkami sieciowymi (Internet Explorer, Nestcape, Opera).

Strona (http://friko7.onet.pl/wa/sluch777) ma charakter informacyjny, a używanie informacji na niej zawartych jest możliwe tylko za zgodą autora strony.

Strona utworzona: 22 wrz 98
Ostatnia aktualizacja: 09 marca 99

Stronę odwiedziło już osób.

stat4u

.......