SKORPION POMAGA film Historia Skotrpiona 2019 Rekord Świata w Szachach SKORPION Ulotka-Bokserska Ulotka-Szachowa Plakat Kung-fu Karate Mistrzowie Polscy Mistrzowie Świata Symultana w Goszczanów FINALIŚCI ŚWIĘTO ŁODZI 2008 ARCHIWUM ULOTKA INFORMATOR "SKORPIONA 2021r 2020r 2019r Turniej SKORPIONA w Tenisie Stołowym „OPEN” Turniej SKORPIONA w Tenisie Stołowym „OPEN” odbył się w dniu 10.09.2017r Hala Sportowa w Rzgowie ul. Szkolna 5 wyniki: 1.Adam Marczak 2.Robert Rejze 3.Zbigniew Goździk 4.Dariusz Będziński 5.Przemysław Moćko 6.Mikołaj Szaperenko UKRAINA 7.Paweł Burchard 8.Wieczorkiewicz 9.Marcel Kołdrzak 10.Agnieszka Michalak 11.Jacek Wielgus 12.Aleksander Pliszkiewicz SKORPION 13.Anna Juszczyszyn 14.Adam Dom Dziecka 15.Dawid Pliszkiewicz SKORPION 16.Jacek Wojciechowski Turniej odbył się; na dwie grupy po 8 zawodników potem odbył się system Pucharowy 16 zawodników system rosyjski do dwóch przegranych. Impreza miała charakter charytatywny wspieranie Domu Dziecka Nr 5 zostały przekazane piłeczki rakietki siatka Zwycięzcy otrzymali symboliczne nagrody oraz jak zawsze był poczęstunek dla uczestników. Robert Rejze przekazał gumy do rakietek SKORPIONOWI Zdjęcia z imprezy: Turniej SKORPIONA w Tenisie Stołowym „OPEN” Zdjęcia z Domu Dziecka nr 7 WYNIKI SPORTOWE Sierpień I Turniej Talentów „SKORPIONA” w Tenisie Stołowym SKORPION zorganizował I Turniej Talentów SKORPIONA w Tenisie Stołowym w Domu Dziecka Nr 5 udział wzięli zawodnicy Dawid SKORPION zagrał jako promotor dzieci i młodzieży zachęcając do gry w tenisa stołowego oraz najmłodszy SKORPION Konrad który tez pograł jako najmłodszy promotor tenisa stołowego wyniki: 1-m-ce Dawid SKORPION Łódź 4,p. 2-Adam Trzonowski Łódź 3,p. 3-Krystian Stefanów Łódź 2,p. 4-Mariusz Skowroński Łódź 1,p. 5-Filip Stefanów Łódź 0,p. Aleksander SKORPION grał jako Promotor wygrywając wszystkie spotkania a Pojedynek z Dawidem SKORPION zakończył się 2-1 dla Aleksandra w decydującym trzecim secie wynik był 26 do 24 Dramaturga Najważniejsze było zobaczyć kto ma chęć grac oraz czy znalazł się jakiś Talent!!! SKORPION dostrzegł ,że mały talent jest Adam Trzonowski Proszę popatrzeć jak odbija piłkę Jeśli wejdzie pod właściwą opiekę: Adama Marczaka-Adama Koneckiego lub Klub Energetyk itd. Będziemy mieli zawodnika czekamy na wasze oceny i dalsze działania Nie ukrywam, że najmłodszy Filip Stefanów widać jego chęć do gry ale jeszcze nie potrafi odbijać, ale ma dopiero 7 lat SKORPION przekazał 3 -rakietki i piłeczki dla Domu Dziecka nr 5 oraz zorganizował poczęstunek słodycze itd. Impreza była charytatywna Dziękuję Wszystkim uczestnikom za miłą zabawę organizator: SKORPION Aleksander zdjęcia i filmy na [www.facebook.com] oraz na www.idn.org.pl/skorpion Zdjęca z imprezy II Turniej „SKORPIONA” w Tenisie Stołowym "OPEN" Wyniki II Turnieju SKORPIONA w Tenisie Stołowym 19.08.2017r w Hali Sportowej w Rzgowie ul. Szkolna odbył się kolejny Turniej Zwyciężył Finale o I m-ce po zaciętej walce Adam Marczak z Robertem Rejze 4-3 walce o wejście do gry o II m-ce grali Gozdzik Zbigniew który pokonał Będzińskiego Dariusza 3-1 a o II miejsce grali Rejze -Gożdzik wynik 3-1 wyniki: Im-ce Adam Marczak II m-ce Rejze Robert III m-ce Gożdzik Zbigniew IV m-ce Będziński Dariusz V m-ce Stobiecki Michał VI m-ce Rechciński Michał VII m-ce Maksymiljan Zawiślak VII m-ce Juchniewicz Jerzy IX m-ce Kołdrzak Marcel X m-ce Aleksander Pliszkiewicz SKORPION wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątki a zwycięzcy nagrody rzeczowe i czterech pierwszych otrzymali nagrody pieniężne działał bezpłatny poczęstunek ciastka kawa herbata Oraz odbyło się kilka jeszcze pojedynków koleżeńskich. Skorpion i Hala Rzgów z gospodarzem Michał Rechcińskim Zapraszają na cykliczne Turnieje SKORPIONA raz w miesiącu o terminach będziemy informować zdjęcia i filmy z imprezy na str. www.idn.org.pl/skorpion i na www.facebook.com] Serdecznie Zapraszamy SKORPI Lipiec Turniej „SKORPIONA” w Tenisie Stołowym "OPEN" Wyniki : 1-m-ce Adam Marczak 2 m-ce Przemysław Łuczak 3 m-ce Arkadiusz Frątczak 4 m-ce Krzysztof Krych 5 m-ce Przemysław Przesmycki 6 m-ce Przemysław Moćko 7 m-ce Robert Rejze 8 m-ce Michał Rechciński Najstarszy zawodnik: Janusz Olbiński Najmłodszy zawodnik: Dawid Pliszkiewicz organizator: SKORPION Aleksander Pliszkiewicz zawodnicy otrzymali nagrody pieniężne i rzeczowe i każdy uczestnik otrzymał podziękowanie za udział ,był poczęstunek i obiad Na imprezie Janusz Olbiński i Jacek Wielgus przekazali SKORPIONOWI rakietki i okładziny za co SERDECZNIE im DZIĘKUJEMY ZDJECIA oraz filmy bedą na facebook i www.idn.org.pl/skorpion czerwiec SUPER PUCHAR SKORPIONA W TENISIE STOŁOWYM miejsce: MKS jEDYNKA UL. cZAJKOWSKIEGO 14 w dniu 24.06.2017r wyniki: 1 miejsce Adam Marczak – Łódź 11,p 2 miejsce Anton Tur -Ukraina 10, p 3 miejsce Adam Konecki -Łódź 8,p 4 miejsce Damian Antczak -Łódź 8,p 5 miejsce Przemek Przesmycki -Łódź 7,p 6 miejsce Robert Rejze – Łódź 6,p 7 miejsce Piotr Wroński -Łódź 6,p 8 miejsce Arek Frątczak -Łódź 3,p 9 miejsce Jacek Robak – Łódź 3,p 10 miejsce Przemysław Moćko -Łódź 2,p 11 miejsce Marcel Kołdrzak -Łódź 2,p 12 miejsce Dawid Pliszkiewicz -Skorpion Łódź 0,p Najmłodszy zawodnik Dawid Pliszkiewicz Najstarszy zawodnik Adam Konecki HONOROWY GOŚĆ: GOŚCIE: ZDJĘCIA Z IMPREZY: organizator: R.S.Sz.O.N "SKORPION" MKS Jedynka PAŹDZIERNIK XXXIX Memoriał Szachowy im Horsta Podolskiego w Szachach P-30 wyniki: z dnia 22-23. 10.2016r05.2016r Błąd sędziego Ryszarda Stobieckiego Brak wiedzy i przepisów Szachowych Teraz Szachiści i działacze ocenią sędziego Ryszarda Stobieckiego Zdjęcia zrobione przez sędziego rundowego z partii od ustawienia do pozycji omawianej każdy widział MAJ Symultana Szachowa z Aleksandrem Pliszkiewiczem z okazji Święta ulicy Piotrkowskiej z dnia 15.05.2016r Zdjęcia z Imprezy CZERWIEC 2015r MAJ data: 31 maj 2015r miejsce: Łódź ul. Piotrkowska 79 Symultana Szachowa z Aleksandrem Pliszkiewiczem z okazji Święta ulicy Piotrkowskiej Zdjęcia z imprezy Kwiecień data: 20 kwiecień 2015r miejsce: Park Miejski "Karpacka" Turniej Wytrzymałościowy w 10-ciu Boju zwyciężył:
I-miejsce Promator Aleksander Pliszkiewicza -Łódź-Skorpion 1. ćwiczenie chodzenie 200 razy I stacja 2. ćwiczenie skety tłowia 100 razy II stacja 3. ćwiczenie unoszenie nogi do poziomki 30 razy III stacja 4. ćwiczenie rozpiętki 100 razy IV stacja 5. ćwiczenie sciąganie do klatki 100 razy IV stacja 6. ćwiczenie skłony brzuszek 30 razy V stacja 7. ćwiczenie wiosłowanie 200 razy VI stacja 8. ćwiczenie do klatki 100 razy VII stacja 9. ćwiczenie poziomka 20 razy VIII stacja 10. podskoki Japońskie dzam dugość podskoków 40-metrów czas całej trasy 15 min zdjęcia z poszczególnych stanowisk: DZIEŃ SĄSIADA SYMULTANA SZACHOWA na 3 Szachownicach z Rekordzistą Świata Aleksandrem Pliszkiewiczem 25 maj 2013r Szkoła Podstawowa Nr 29 ul. Krzywickiego 20 zdjęcia z imprezy : Najmłodszy uczestnik imprezy Szachowej Maciej Pliszkiewicz 5 lat : ROK 2012 Turniej Szachowy P-5" 11 sierpień 2012r Park "Podolski" Wyniki
Turniej Szachowy P-10" 05 sierpień 2012r Park "Podolski" Wyniki
Turniej Szachowy P-5" dodatkowy Turniej P-5 05 sierpień 2012r Park "Podolski" Wyniki
Turniej Szachowy P-5" 29 lipiec 2012r Park "Podolski" Wyniki
Zdjęcia z imprezy Turniej Szachowy P-10" 22 lipiec 2012r Park "Podolski" Wyniki
Zdjęcia z imprezy ROK 2011 KLASYFIKACJA SUPER PUCHARU PO I TURNIEJU
KLASYFIKACJA NA NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA 2011r Nazwisko imię kat. I-II-III miejsca
KLASYFIKACJA O ZŁOTEGO SKORPIONA PO TURNIEJU
2011r data: 04 września 2011r miejsce: Park Mickiewicza "Julianów" Zdjęcia z Imprezy więcej zdjęc data: 30 lipiec 2011r miejsce: Park Miejski "Karpacka" Turniej Wytrzymałościowy w 10-ciu Boju Zdjęcia ze stanowisk według kolejności 1). 2). 3). 4). 5). 6). 7). 8). 9). 10). zwyciężył:
I-miejsce Prezesa Aleksander Pliszkiewicza -Łódź-Skorpion 1. ćwiczenie chodzenie czas 1 min 170 razy I stacja 2. ćwiczenie skety tłowia czas 1 min 85 razy II stacja 3. ćwiczenie unoszenie nogi do poziomki czas 1 min 21 razy III stacja 4. ćwiczenie rozpiętki czas 1 min 86 razy IV stacja 5. ćwiczenie sciąganie do klatki czas 1 min 75 razy IV stacja 6. ćwiczenie skłony brzuszek czas 1 min 28 razy V stacja 7. ćwiczenie wiosłowanie czas 1 min 148 razy VI stacja 8.ćwiczenie nogi skłony czas 1 min 63 razy VII stacja 9. ćwiczenie do klatki czas 1 min 94 razy VII stacja 10. ćwiczenie poziomka czas 1 min 18 razy VIII stacja czas całej trasy 12 min II-miejsce Bartłomiej Gałkiewicz-Łódź 1. ćwiczenie chodzenie czas 1 min 140 razy I stacja 2. ćwiczenie skety tłowia czas 1 min 80 razy II stacja 3. ćwiczenie unoszenie nogi do poziomki czas 1 min 10 razy III stacja 4. ćwiczenie rozpiętki czas 1 min 55 razy IV stacja 5. ćwiczenie sciąganie do klatki czas 1 min 70 razy IV stacja 6. ćwiczenie skłony brzuszek czas 1 min 18 razy V stacja 7. ćwiczenie wiosłowanie czas 1 min 110 razy VI stacja 8.ćwiczenie nogi skłony czas 1 min 54 razy VII stacja 9. ćwiczenie do klatki czas 1 min 62 razy VII stacja 10. ćwiczenie poziomka czas 1 min 12 razy VIII stacja czas całej trasy 12 min III-miejsce Maciej Gawroński-Łęczyca 1. ćwiczenie chodzenie czas 1 min 80 razy I stacja 2. ćwiczenie skety tłowia czas 1 min 70 razy II stacja 3. ćwiczenie unoszenie nogi do poziomki czas 1 min 16 razy III stacja 4. ćwiczenie rozpiętki czas 1 min 50 razy IV stacja 5. ćwiczenie sciąganie do klatki czas 1 min 61 razy IV stacja 6. ćwiczenie skłony brzuszek czas 1 min 18 razy V stacja 7. ćwiczenie wiosłowanie czas 1 min 80 razy VI stacja 8.ćwiczenie nogi skłony czas 1 min 66 razy VII stacja 9. ćwiczenie do klatki czas 1 min 78 razy VII stacja 10. ćwiczenie poziomka czas 1 min 8 razy VIII stacja czas całej trasy 12 min REKORD ŚWIATA W UDERZENIU PIĘŚCIĄ 14.000 tyś. 1 godz.56 min 11 sek przez Aleksandra Pliszkiewicza 07 lipiec 2011r Miejsce: Stadion -RKS ul. Rudzka 37 Cel imprezy: 1) Uczczenie 14- rocznicy Stowarzyszenia "Skorpion" 2) Rudy Pabianickiej 3) Rudzkiego Klubu Sportowego 4) Popularyzacja Kung-fu i Karate wśród dzieci i młodzieży 5) Zapobieganie Przestępczości i patologii wśród dzieci i młodzieży 6) Bicie Rekordu Świata w Uderzeniu Pięścią Zdjęcia z Rekordu Świata DZIEŃ SĄSIADA SYMULTANA SZACHOWA na 3 Szachownicach z Rekordzistą Świata Aleksandrem Pliszkiewiczem 04 czerwiec 2011r Szkoła Podstawowa Nr 29 ul. Krzywickiego 20 Pojedynek Szachowy Minister Sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski - Prezes : zdjęcia z imprezy : SYMULTANA SZACHOWA na 15 Szachownicach z Rekordzistą Świata Aleksandrem Pliszkiewiczem 18 marzec 2011r Gmina Goszczanów ORGANIZATOR: Szkoła Podstawowa w Goszczanowie ul. Kaliska 5 -Gmina GOSZCZANÓW i R.S.Sz.O.N "Skorpion" Łódź Nagrody zostały ufondowane dla wszystkich uczestników przez: R.S.Sz.O.N "Skorpion" Łódź Wynik 35 do 1 dla mistrza zremisowali: JUSTYNA PAŁUCKA - kl. 1 PG Goszczanów i TOMASZ ORDON-kl. 1 SP Goszczanów Lista uczestników 1.Mateusz Adamiak 2.Bartosz Sitarek 3.Dominik Bartoszek 4.Szymon Wierzbicki 5.Łukasz Szewczyk 6.Tomasz Ordon 7.Jakub Jeziorski 8.Piotr Kaczorkiewicz 9.Mateusz Kędzia 10.Szymon Andrzejewski 11.Dawid Marciniak 12.Klaudia Szewczyk 13.Daria Marciniak 14.Patryk Mańka 15.Kamil Kuras 16. Paulina Tompczyńska 17.Patrycja Grzelak 18.Justyna Pałucka 19.Szymon Gawron 20.Damian Olszewski 21.Tomasz Ordon zdjęcia z imprezy spotkanie z dziećmi temat uzaleźnienie: zdjęcia z Symultany Szachowej: -2010 Symultana Szachowa z Aleksandrem Pliszkiewiczem Pod Patronatem Ministra Sprawiedliwości Krzysztofa Kwiatkowskiego 29 sierpień 2010r Park "Julianów" lista uczestników i wynik: 1) Kozanek Tomasz lat 30 wynik:0-1 2)Januszewski Marcin lat 17 wynik: 0-1 3) Marchwicki Piotr lat 48 wynik: 1-0 4)Rogalski Krzysztof lat 56 wynik: 0,5-0,5 5)Wójcik Tomasz lat 21 wynik: 0-1 6)Oberna Klaudia SP lat 9 wynik: 0-1 7)Kabrysz Józef lat 50 wynik: 0-2 8)Marchwicki Jacek lat 19 wynik: 1-0 9)Szeżecz Barteżlat Gim 9 lat 14 wynik: 0-1 Zwyciężył Mistrz 7,5 do 2,5 Zdjęcia z imprezy |
1.Pliszkiewicz Aleksander | 1801 | 5,5p. z 6 p. |
2.Marchwicki Jacek | 1800 | 3,5p. |
3.Marchwicki Piotr | 2000 | 3,0p. |
4.Rogalski Krzysztof | 1948 | 0,0p. |
1.Marchwicki Jacek | 1800 | 9,5p. z 10 p. |
2.Pliszkiewicz Aleksander | 1801 | 6,5p. |
3.Marchwicki Piotr | 2000 | 5,5p. |
4.Usielski Andrzej(Sowik) | 1800 | 4,0p. |
5.Steinke Edward | 2000 | 3,0p. |
6.Rogalski Krzysztof | 1948 | 1,5p. |
1.Marchwicki Jacek | 1800 | 4,5p. z 5 p. |
2.Usielski Andrzej | 1800 | 3,5p. |
3.Marchwicki Piotr | 2000 | 3,0p. |
4.Pliszkiewicz Aleksander | 1801 | 3,0p. |
5.Jaworowicz Marcin | 1800 | 0,0p. |
1.Marchwicki Jacek | 1800 | 9,5p. z 12 p. |
2.Pliszkiewicz Aleksander | 1801 | 8,0p. |
3.Juśkiewicz Dariusz | 1600 | 4,0p. |
4.Marchwicki Piotr | 2000 | 2,0p. |
1.Pliszkiewicz Aleksander | 1801 | 4,5p. z 6 p. |
2.Stebke Edward | 2000 | 3,5p. |
3.Marchwicki Jacek | 1800 | 3,0p. |
4.Marchwicki Piotr | 2000 | 0,0p. |
1.Marchwicki Jacek | 1800 | 6,0p. z 6 p. |
2.Marchwicki Piotr | 2000 | 3,5p. |
3.Stebke Edward | 2000 | 2,0p. |
4.Pliszkiewicz Aleksander | 1801 | 0,5p. |
1.Pliszkiewicz Aleksander | 1801 | 9,0p. z 12 p. |
2.Marchwicki Jacek | 1800 | 9,0p. |
3.Marchwicki Piotr | 2000 | 6,0p. |
4.Rogalski Krzysztof | 1954 | 0,0p. |
1.Pliszkiewicz Aleksander | 1801 | 8,0p. z 10 p. |
2.Marchwicki Jacek | 1800 | 7,0p. |
3.Stebke Edward | 2000 | 5,0p. |
4.Mościński Rafał | 1600 | 4,0p. |
5.Rogalski Krzysztof | 1954 | 3,5p. |
6.Tarwid Aleksander | 1800 | 2,5p. |
1.Pliszkiewicz Aleksander | 1801 | 5,0p. z 6 p. |
2.Rogalski Krzysztof | 1957 | 4,5p. |
3.Tarwid Aleksander | 1800 | 1,5p. |
4.Kusideł Włodzimierz | 1800 | 1,0p. |