Logo PLONu

Webring PLON

PoLska - Osoby Niepełnosprawne

 
   

   
[o]   Witam na stronie informacyjnej pierścienia webowego "PLON". PLON jest webringiem łączącym witryny internetowe dotyczące osób niepełnosprawnych w Polsce.  
[o]   Webring (koło webowe/pierścień webowy) jest to powiązanie ze sobą stron o podobnej tematyce w celu ułatwienia nawigacji między nimi i szybszego odnajdywania potrzebnych informacji. Wiecej o idei webringu i sposobie działania kół webowych można dowiedzieć się na stronie WebRingOrg.  
[o]   Aby przyłączyć się do webringu należy wypełnić formularz dla wstępujących i umieścić na własnej stronie odpowiedni segment kodu HTML. Wasza strona zostanie ustawiona w kolejce stron czekających na akceptację. Po dokonaniu akceptacji przez zarządzającego kołem zostanie wysłany e-mail informujący o włączeniu strony do koła i zawierający dodatkowe informacje. Od tego momentu strona będzie należeć do webringu PLON.  
[o]   Dziękuję za zainteresowanie prowadzonym przeze mnie kołem "PLON; PoLska - Osoby Niepełnosprawne"; mam nadzieję, że stanie się ono przydatnym miejscem dla wszystkich niepełnosprawnych internautów w Polsce.  
   
   
  formularz dla wstępujących   [o]
  przykładowy fragment kodu   [o]
  lista stron w webringu   [o]
  losowo wybrana strona   [o]
  edycja informacji o stronie   [o]
  kontakt z ringmasterem   [o]
   

VII '98r. ; 19 X 2000r.
Ringmaster:Marek Fetliński
Viewable With Any Browser