TURNIEJ GRUP "FAMILIADA"
 


    W bieżącym roku szkolnym postanowiłyśmy przeprowadzić cykliczny comiesięczny turniej grup „Familiada”. Jego zasady są trochę zbliżone do znanego telewizyjnego teleturnieju. U nas co miesiąc spotykać się będą dwie grupy wychowawcze, z których jedna zwycięska przejdzie do następnego etapu.

    Pierwsze spotkanie w ramach turnieju miało miejsce 17 listopada 2016 r. Wzięli w nim udział wychowankowie grup: II dziewcząt i IV chłopów. Każda z grup niezależnie od siebie musiała wspólnie odpowiedzieć na 13 pytań o otwartym charakterze, tzn. przy każdym z pytań należało wymienić jak najwięcej odpowiedzi. Po każdym zapytaniu zliczane były prawidłowe odpowiedzi i zapisywane na specjalnej planszy, a następnie podsumowana została ilość zdobytych punktów. Pytania mimo, że stosunkowo proste potrafiły sprawić trochę kłopotu, a i przy niektórych odpowiedziach śmiechu było co niemiara.

    Zwyciężyły wychowanki grupy II dziewcząt i to one przechodzą do następnego etapu, który będzie miał miejsce w lutym. Spotkają się w nim ze zwycięzcami turnieju grudniowego rozegranego między grupami I dziewcząt i III chłopców.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Jolanta Famuła, Bożena Jaskulska
Powrót