80-435 Gdańsk-Wrzeszcz ul. Biała 11A tel/fax (058) 344 40 54, 341 53 47

 

 

ITM Centrum Komputerowe Sp z o.o. jest jedną z nielicznych w kraju, a jedyną na Wybrzeżu firmą założoną w roku 1992 , którego Zarząd tworzą osoby niepełnosprawne narządu ruchu I grupy. Firma nasza powstała w odpowiedzi na wzrastające bezrobocie, działająca w oparciu i na potrzeby środowiska osób niepełnosprawnych.

Misją Centrum Komputerowego jest pomoc w przekwalifikowaniu, bądź nabyciu nowych umiejętności z zakresu obsługi komputerów, internetu i programów informatycznych.

Wiek XXI, w który właśnie wchodzimy to wiek komputeryzacji stawiający przed nami konieczność stałego doskonalenia swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Umiejętność biegłej pracy na komputerze staje się nieodzowna dla większości z nas.

Wychodząc na przeciw potrzebie doskonalenia tych umiejętności - ITM Centrum Komputerowe pragnie zainteresować Państwa profesjonalnymi kursami komputerowymi zarówno dla rozpoczynających pracę na komputerze jak również dla pragnących uzupełnić lub ugruntować swoje kwalifikacje.

Organizowane przez nas szkolenia zorientowane są na potrzeby klienta:

KROK PO KROKU

od podstaw do zaawansowanych

Efektywny program zajęć, wykwalifikowani wykładowcy z przygotowaniem merytorycznym i dydaktycznym - to jedne z wielu argumentów stanowiących o wysokiej jakości świadczonych usług i wysokiej pozycji na rynku firm szkoleniowych Trójmiasta. Uczestnik kursu bez stresu i w miłej atmosferze podniesie swoje kwalifikacje oraz otrzyma certyfikat będący tego świadectwem.

Potwierdzeniem a także gwarancją wysokiej jakości naszych szkoleń jest doświadczenie (prowadzimy szkolenia od 1992 roku), a także liczne grono stałych klientów, którymi możemy się poszczycić (ponad 3 tys.).

Do tych, którzy nam zaufali możemy zaliczyć m.in.:

Stocznia Remontowa, Dr Oetker, Bimet, Ikea, Poligaz, GPEC, PUP, PKO BP, Raiffeisen Centrobank, GE Capital Bank, SKOK, WBK S.A., Węglokoks, LPP, Navimor, Telkom-Telmor, Diapol, Serigraf, PGM Śródmieście, Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska, Cargil, Eaton Controls, Recon, Sietom.

Zapewniamy:

 

 

ITM Centrum Komputerowe oferuje kursy komputerowe

KROK PO KROKU

od podstaw do zaawansowanych

 

 

dla osób, które dotychczas nie pracowały na komputerze, lub miały kontakt sporadyczny

- /Windows, Word, Excel, Internet,/ - 40 godz. / 400 zł

- Access - 20 godz. / 400 zł

- Maszynopisanie - 30 godz. / 400 zł

 

dla kadry kierowniczej, menedżerów, ekonomistów, finansistów, pracowników marketingu, handlowców, kadrowych i pracowników biurowych

- Access - 20 godz. / 500 zł

- Word - 20 godz. / 400 zł

- Excel - 20 godz. / 400 zł

- Excel w finansach - 20 godz. / 400 zł -

- Tworzenie stron WWW - 20 godz. / 400 zł

- Internet-Poczta elektroniczna - 10 godz. / 250 zł

dla osób, które pragną wykorzystać komputer jako narzędzie do tworzenia wszelkiego rodzaju grafiki i reklam, składu tekstu, obróbki zdjęć, wykonania matryc na potrzeby sitodruku i poligrafii

- CorelDraw - 30 godz. / 400 zł

- Photoshop - 20 godz. / 400 zł

- Quark XPress - 20 godz. / 400 zł

 

dla księgowych, ekonomistów, finansistów, pracowników sprzedaży i magazynu

- FK SYMFONIA - 30 godz. / 500 zł

- Excel w finansach - 20 godz. / 400 zł

- Fakturowanie i magazyn - 20 godz. / 300 zł

 

 

Proponujemy Państwu specjalną letnią ofertę

na szkolenia grupowe i indywidualne.

Serdecznie zapraszamy do współpracy !

Więcej szczegółowych informacji na interesujący Państwa temat z przyjemnością udzielimy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.00 pod tel. 344 40 54, 341 53 47.